DRODZY JELENIOGÓRZANIE

Opublikował:

SONY DSCSzanowni Państwo!!! W wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada 2014 roku będę kandydatem na Prezydenta Jeleniej Góry popieranym przez Obywatelski Dolny Śląsk oraz jeleniogórską i regionalną Platformę Obywatelską. Podjąłem takie wyzwanie, gdyż zależy mi bardzo na dynamicznym rozwoju Jeleniej Góry – mojego rodzinnego miasta. Jestem przekonany, że Jelenia Góra może optymalnie wykorzystać wszystkie szanse rozwojowe zarówno w sferze gospodarczej, jak i społecznej.

W latach 2006-2010 głosami mieszkańców Jeleniej Góry powierzone zostało mi pełnienie zaszczytnej funkcji Prezydenta Miasta. Dzięki Państwa zaufaniu i poparciu możliwa była realizacja najbardziej odważnego programu rozwoju Miasta. Moim głównym celem była bowiem społecznie oczekiwana od lat zmiana Jeleniej Góry, zmiana służąca Mieszkańcom, a także zmiana podnosząca atrakcyjność i pozycję naszego miasta w regionie, Polsce i Europie. O takie zmiany starałem się także w latach 2010-2014 jako radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Proszę Was Drodzy Jeleniogórzanie o wyborcze poparcie mojej osoby. Dla mnie bowiem zawsze najważniejsze są prawdziwe i efektywne działania, a nie populistyczne i nierealne obietnice.

Z wyrazami wielkiego szacunku

Marek Obrębalski

Written by